Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego, ul. Puszczykowa 11, 85-446 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego, ul. Puszczykowa 11, 85-446 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego, ul. Puszczykowa 11, 85-446 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego, ul. Puszczykowa 11, 85-446 Bydgoszcz

Projekt unijny "Ćwiczę-uczę się-wygrywam"

PROJEKT UNIJNY “ĆWICZĘ – UCZĘ SIĘ – WYGRYWAM”

Od maja 2013 roku nasze Gimnazjum nr 31 przystąpiło do projektu unijnego “Ćwiczę – Uczę się – Wygrywam”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt ten będzie realizowany od maja 2013 do maja 2014 w 100 gimnazjach województwa kujawsko – pomorskiego, a w Bydgoszczy tylko 4 szkoły zostały przyjęte do tego projektu.

Grupa uczniów z klas 1 będzie uczestniczyć w pozalekcyjnych zajęciach przyrodniczych, informatycznych, językowych, sportowych i psychologicznych. Głównym celem projektu jest rozwój wśród uczniów gimnazjum zainteresowań oraz umiejętności edukacyjnych i społecznych.

DROGI UCZNIU!!
Uczestnicząc w tym projekcie:
•    poznasz własne możliwości
•    odkryjesz swoje zainteresowania i talenty
•    łatwiej nawiążesz kontakty z rówieśnikami
•    podniesiesz samoocenę
•    nauczysz się radzić sobie w sytuacjach trudnych i konfliktowych

DROGI RODZICU!
Uczestnicząc w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych:
•    językowych
•    informatycznych
•    przyrodniczych
•    sportowych
•    psychologicznych

TWOJE DZIECKO ma szansę na ROZWÓJ. Zadbaj, aby regularnie uczestniczyło w zajęciach. WSPIERAJ SWOJE DZIECKO!

Tutaj, możecie zobaczyć zdjęcia z realizowanego projektu

 

Friday the 22nd. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins