Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego

Projekt unijny "Ćwiczę-uczę się-wygrywam"

PROJEKT UNIJNY “ĆWICZĘ – UCZĘ SIĘ – WYGRYWAM”

Od maja 2013 roku nasze Gimnazjum nr 31 przystąpiło do projektu unijnego “Ćwiczę – Uczę się – Wygrywam”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt ten będzie realizowany od maja 2013 do maja 2014 w 100 gimnazjach województwa kujawsko – pomorskiego, a w Bydgoszczy tylko 4 szkoły zostały przyjęte do tego projektu.

Grupa uczniów z klas 1 będzie uczestniczyć w pozalekcyjnych zajęciach przyrodniczych, informatycznych, językowych, sportowych i psychologicznych. Głównym celem projektu jest rozwój wśród uczniów gimnazjum zainteresowań oraz umiejętności edukacyjnych i społecznych.

DROGI UCZNIU!!
Uczestnicząc w tym projekcie:
•    poznasz własne możliwości
•    odkryjesz swoje zainteresowania i talenty
•    łatwiej nawiążesz kontakty z rówieśnikami
•    podniesiesz samoocenę
•    nauczysz się radzić sobie w sytuacjach trudnych i konfliktowych

DROGI RODZICU!
Uczestnicząc w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych:
•    językowych
•    informatycznych
•    przyrodniczych
•    sportowych
•    psychologicznych

TWOJE DZIECKO ma szansę na ROZWÓJ. Zadbaj, aby regularnie uczestniczyło w zajęciach. WSPIERAJ SWOJE DZIECKO!

Tutaj, możecie zobaczyć zdjęcia z realizowanego projektu

Thursday the 23rd. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins