Grono pedagogiczne - rok szkolny 2016/17

Dyrektor - mgr inż. Małgorzata Trzcińska
Wicedyrektor - mgr Violetta Kozłowska

Wicedyrektor - mgr Dorota Podpinka (roczny urlop zdrowotny) 


WYCHOWAWCY:

Szkoła Podstawowa:

  • 1a: mgr Wiesława Kopf
  • 2a: mgr Renata Myślińska
  • 2b: mgr Katarzyna Orcholska
  • 2c: mgr Mariola Wolnik
  • 2d: mgr Elżbieta Białodrzewska
  • 3a: mgr Renata Trochowska - Przezdzięk
  • 3b: mgr Joanna Badyniak
  • 3c: mgr Urszula Jadzińska
  • 3d: mgr Joanna Kozłowska
  • 4a: mgr Arleta Kaźmierska - Urbanek
  • 4b: mgr Katarzyna Sztuba
  • 5a: mgr Agnieszka Wiśniewska
  • 5b: mgr Anna Theuss
  • 6a: mgr Marzena Wachowska
  • 6b: mgr Kamila Wyrębska

Gimnazjum:

  • 1A: mgr Katarzyna Iwańska
  • 2A: mgr Violetta Kozłowska
  • 3A: mgr Marcin Garbulski
  • 3B: mgr Marta Kowalczyk - Wojtkowiak

Liceum:

  • 1LO: mgr Jacek Kurowski
  • 2LO: mgr Jarosław Szczepaniak
  • 3LO: mgr Anna Tomaszewska

 


NAUCZYCIELE:

Edukacja wczesnoszkolna:

  1. mgr Joanna Badyniak
  2. mgr Elżbieta Białodrzewska
  3. mgr Urszula Jadzińska 
  4. mgr Wiesława Kopf
  5. mgr Joanna Kozłowska
  6. mgr Renata Myślińska
  7. mgr Katarzyna Orcholska
  8. mgr Renata Trochowska - Przezdzięk
  9. mgr Mariola Wolnik 

Język polski i przedmioty humanistyczne

  1. mgr Marzena Wachowska (j. polski)
  2. mgr Iwona Witkowska (j. polski)
  3. mgr Anna Wiśniewska (j. polski)
  4. mgr Katarzyna Sztuba (j. polski, j. angielski)
  5. mgr Marta Sobocińska (j. angielski)
  6. mgr Beata Szot (j. angielski, podstawy przedsiębiorczości)
  7. mgr Magdalena Wilemborek-Płocha (j. angielski)
  8. mgr Kamila Wyrębska (j. angielski)
  9. mgr Anna Tomaszewska (j. niemiecki)
  10. mgr Anna Płotkowska (język  hiszpański)
  11. mgr Violetta Kozłowska (historia)
  12. mgr Jacek Kurowski (historia, wiedza o społeczeństwie)

Matematyka i przedmioty ścisłe (w tym: przyrodnicze):

  1. mgr Anna Theuss (matematyka)
  2. mgr Katarzyna Iwańska (matematyka, chemia)
  3. mgr Barbara Wysocka (matematyka)
  4. mgr Marcin Garbulski (fizyka, chemia, informatyka, przyroda)
  5. mgr Maciej Kosmala (zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, edukacja dla bezpieczeństwa)
  6. mgr Małgorzata Rosińska (biologia, przyroda)
  7. mgr Anna Tomaszewska (geografia)
  8. mgr Anna Butowska (geografia)

Pozostałe przedmioty:

  1. mgr Danuta Michałowska (zaj. artystyczne, plastyka)
  2. mgr Marta Kowalczyk - Wojtkowiak (muzyka, zaj. artystyczne, wiedza o kulturze w LO)
  3. mgr Mirosław Jarosz (wychowanie fizyczne)
  4. mgr Jarosław Szczepaniak (wychowanie fizyczne)
  5. mgr Jolanta Lewandowska (wychowanie fizyczne)
  6. ks. mgr Piotr Poćwiardowski (religia)
  7. ks. mgr Dominik Krawczak (religia)
  8. mgr Małgorzata Wełnińska - Ginther (religia)

Pedagogiczne etaty wspierające:

  1. mgr Danuta Czaboćko - Reszelewska (biblioteka)
  2. mgr Anna Wiśniewska (biblioteka)
  3. mgr Ewa Ziółkowska (pedagog)
  4. mgr Grażyna Wołkowska (pedagog)
Wednesday the 29th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins