SIATKARZE ŁUCZNICZKI BYDGOSZCZ Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE !!!

We wtorkowe przedpołudnie 15 maja 2018 roku siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz: Bartosz Filipiak, Mateusz Sacharewicz, Kacper Bobrowski, Piotr Sieńko, Wojciech Kowalski oraz trenerzy Jakub Bednaruk i Przemysław Michalczyk spotkali się z uczniami  Liceum i Gimnazjum.
Prowadzący spotkanie zaprezentowali Gości, przedstawiając zgromadzonym sylwetki sportowców. Następnie młodzież miała możliwość zadawania bezpośrednich pytań wybranej osobie. Dotyczyły one

między innymi takich zagadnień jak: początki gry w siatkówkę, ilości treningów, stosowanej diety, idoli sportowych, drużyny „marzeń” i pracy trenera. Dla uczniów była to dobra okazja, aby lepiej poznać specyfikę siatkówki i zainteresować się aktywnym stylem życia.
Za udział w spotkaniu z młodzieżą oraz promocję piłki siatkowej w naszej szkole  Goście otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Po części oficjalnej uczniowie mieli możliwość sfotografowania się z drużyną oraz  wybranymi zawodnikami.
Na zakończenie wizyty sportowców odbył się mecz siatkówki pomiędzy klasą
I i II Liceum. Każda z drużyn została wzmocniona trójką siatkarzy.
Klasę pierwszą wspomagali: Bartek Filipiak, Piotr Sieńko oraz trener Przemysław Michalczyk, a drugą Mateusz Sacharewicz, Kacper Bobrowski
 i Wojtek  Kowalski. W dwusetowym pojedynku lepsza okazała się klasa I. Mecz dostarczył wszystkim obecnym dużo wrażeń i emocji.
Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży naszej szkoły.

Zdjęcia z imprezy dostępne w Galerii

Saturday the 18th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins