SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNA

 16 listopada, w Międzynarodowym Dniu Tolerancji, w Auli Koncertowej Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyła się konferencja inaugurująca II edycję projektu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna realizowanego z inicjatywy Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Konferencję zaszczycili swoją obecnością m.in. p. Iwona Waszkiewicz – Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy, p. Lech Zagłoba-Zygler – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy i p. Elżbieta Wiewióra – Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Bydgoszczy. W uroczystości wzięli również udział szkolni koordynatorzy projektu oraz przedstawiciele uczniów bydgoskich szkół i placówek oświatowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice – Nicole Mikołajczyk oraz Kinga Winiecka z XII LO. Podczas uroczystości podsumowano ubiegłoroczną edycję projektu, przedstawiono aktualny harmonogram i opis imprez oraz wręczono nagrody w konkursie Mapa Tolerancji 3. W świecie memów. Podczas spotkania wylosowano także przydział szkół na Festiwal Kultur, imprezę, która odbędzie się 31 maja 2019 r. w ramach II Bydgoskich Spotkań Humanistycznych BUSH 2019. Z radością informujemy, iż nasze uczennice wylosowały                 KULTURĘ DOLINY INDUSU

Tuesday the 18th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins