WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO – „KANGUR MATEMATYCZNY”

21 marca 2019 r., dwadzieścioro uczniów Szkoły Podstawowej wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny", który w chwili obecnej jest najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie. W konkursie brali udział uczniowie z ponad 60 krajów. Data konkursu oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów były wspólne dla wszystkich krajów. Z satysfakcją informujemy, że ośmioro uczniów naszej szkoły zdobyło wyróżnienie. Są to: Kacper Budzyński z kl. 2a, Jakub Dutkiewicz z kl. 5d, Aleksander Wróblewski z kl. 5c, Antonina Gilewska z kl. 6a, Mikołaj Hyży z kl. 6b, Zuzanna Pietrzak z kl. 7b, Leon Mindykowski kl. 8b, Mateusz Katafiasz z kl. 8b. Gratulujemy!!

Wednesday the 21st. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins