FESTYN OSIEDLOWY „ SZKOŁA I RODZINA – TO JEDNA DRUŻYNA”

 

 Kolejny festyn rodzinny organizowany przez Radę Osiedla Osowa Góra, Rade Rodziców ZS nr 24 oraz Zespół szkół nr 24 już za Nami. Wiedzieliśmy, że festyn się uda ale aż takiej frekwencji i wspaniałej zabawy (przy pysznym jedzeniu) chyba nikt się nie spodziewał! Było bardzo rodzinnie, a o to nam wszystkim chodziło!!! Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli to wydarzenie m.in. Radzie Osiedla Osowa Góra, Radzie Rodziców Zespołu Szkół nr 24, Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy, 40 Bydgoskiej Drużynie Harcerskiej "Synowie i Córki Wiatru", firmie Moto Budrex, motocyklistom Bractwa Motocyklowego DRAGONIA Bydgoszcz, przedstawicielom bydgoskiego „Automobilklub”, oraz nauczycielom i pracownikom obsługi ZS nr 24. Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców Osowej Góry na przyszłoroczny festyn osiedlowy „ Szkoła i rodzina – to jedna drużyna” .

Monday the 6th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins