Erasmus + Wyjazd na Słowację

               Na przełomie września i października odbył się kolejny wyjazd młodzieży – tym razem do Ruzemboroka w słowackich Tatrach. W ramach projektu Can you play with me uczennice klas siódmych : Martyna Górska, Gabrysia Tauer, Natalia Wojciechowska, Roksana Bagan, Roksana Paterka oraz Dominika Welsberg reprezentowały naszą szkołę ucząc kraje partnerskie zabaw ruchowych popularnych wnaszym kraju.  

 

Oprócz zajęć projektowych w słowackiej szkole młodzież uczestniczyła w rozmaitych warsztatach, Europejskim Dniu Języków oraz odwiedziła Tatry, jaskinie i niesamowitą Ticklandię. Wszyscy uczestnicy projektu wzięli udział w festiwalu gier i zabaw, podczas którego nauczyli się nowych zabaw grupowych. Dziękujemy bardzo rodzinom słowackim za przemiłą gościnę a szkole za wspaniałe przyjęcie i atrakcje! Zdjęcia obejrzeć można w galerii szkolnej.

Monday the 18th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins