Wpłat na Radę Rodziców dokonuje się bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

PKO BP SA oddział 1 w Bydgoszczy; ul. Gdańska 23; 85-005 Bydgoszcz.
Nr konta: 90 1020 1462 0000 7302 0018 6569

NIP 9671073580

Dokonując wpłaty, należy podać klasę, oznaczenie oddziału (a, b), poziom kształcenia (SP, G LO), ewentualnie nazwisko wychowawcy.

Świadczenia w ramach wariantu II ubezpieczenia uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków w roku szkolnym 2016/2017

Zapraszamy  rodziców do kontaktu z przewodniczącymi Rad Rodziców poszczególnych etapów edukacyjnym celem przekazywania informacji, wątpliwości czy pytań, które powinny być rozważone (poddane dyskusji) przez Prezydium Rady Rodziców. Może jakieś tematy pojawią się na najbliższym zebraniu?

Informujemy, że Pani dyrektor pełni dyżury dla rodziców w każdą środę od 14-15, a w każdą pierwszą środę miesiąca od 16.30-17.30.

Skład Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2016/17

Szkoła Podstawowa nr 40

Przewodniczący – Grażyna Imbiorowicz ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )
Wiceprzewodniczący – Anna Marzec