Osiągnięcia SP

 

 

 


Osiągnięcia uczniów Zespołu nr 24 im. Mariana Rejewskiego
w Bydgoszczy w roku szkolnym 2013/2014

Szkoła Podstawowa nr 40

•    Laureat (Marta Łaszcz - klasa „0”) XII Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Jesienna pogoda, jesienny spacer, jesienna przygoda”.

  • Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Kanał Bydgoski blisko przedszkola, od Osowej Góry przez Czyżkówko do Okola”
  • Wyróżnienie otrzymali Maciej Koczorowski i Marta Łaszcz.(klasa "O")

•    Laureat (Antonina Rakoczy – klasa „0”, Roksana Bagan - klasa 1a, Nikola Cybertowicz - klasa 1a, Julia Sikorska - klasa 3a, Patrycja Bogoczyńska – klasa 3b) Miejskiego Konkursu Plastycznego w technice  ORIGAMI: „W świecie roślin”.
•    III miejsce (Klaudia Cybertowicz  - klasa 2a ) w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Liczydełko”.

•    Wyróżnienie (Kalina Marzec – klasa 2b) w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Liczydełko”
•    II miejsce (Mateusz Katafiasz - klasa 3b) w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Liczydełko”.
•    Wyróżnienie  (Szymon Knieć – klasa 3b) w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Liczydełko”.
•    Wyróżnienie (Wiktor Kosmalski – klasa 3b) w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Liczydełko”.
•    Laureat  (Piotr Węgorowski - klasa 6b) Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Matematyki organ. przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
•    III miejsce (Piotr Węgorowski - klasa 6b) w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym Liga Zadaniowa.
•    Wyróżnienie (Mikołaj Przybylinski - klasa 6b)w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym Liga Zadaniowa.
•    Wynik ,,dobry”  (Ada Kuras - klasa 5b) w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Alfik.
•    Wyróżnienie  (Maria Nalewajk - klasa 5b) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR.
•    Finalistka  (Maria Nalewajk - klasa 5b) Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych  Orzeł Matematyczny.
•    III miejsce (Maria Nalewajk - klasa 5b) ) w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym Liga Zadaniowa.
•    Laureat (Paulina Dobrowolska – klasa 4a) Miejskiego Konkursu Matematycznego – XV edycja „Potyczek Matematycznych”.
•    Laureaci (Paulina Dobrowolska – klasa 4a ,Tymon Nieśmiałek – klasa 4b) Miejskiego Konkursu Matematyczno – Informatycznego „Mat–Bit”.
•    I miejsce (Urszula Gilewska - klasa 6b) w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim  w Języku Angielskim ‘’Between Lines’’.
•    II miejsce (Dominika Duszyńska klasa - 6b) w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim  w Języku Angielskim ‘’Between Lines’’.
•    III miejsce (Patrycja Michalska -klasa 5b)  w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim ‘’Between Lines’’.
•    Wyróżnienie  (Zuzanna Sikorska - klasa 5b) w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim ‘’Between Lines’’.
•    I miejsce (Emilia Salamon – klasa 5b) w Międzyszkolnym Historycznym Konkursie Mitologicznym.
•    II miejsce  (Ada Kuras - klasa 5b ) w Międzyszkolnym Historycznym Konkursie Mitologicznym.
•    III miejsce  (Zuzanna Sikorska - klasa 5b) w Międzyszkolnym Historycznym Konkursie Mitologicznym.
•    Wyróżnienie (Oliwia Szulc –klasa 5b, Maria Marzec i Dawid Przybyłowski – klasa 5a)  w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym.
•    Wyróżnienie (Dominika Duszyńska – klasa 6b) w Powiatowym konkursie recytatorskim pt. „ Cudze chwalicie, swego nie znacie”.
•    Wyróżnienie (Samanta Dąbrowska – klasa  ) w V Wojewódzkim konkursie „ Cóż za rzecz przedziwna....czytanie!”.
•    I miejsce (Ada Kuras – klasa 5b) w Międzyszkolnym Konkursie na Najpiękniejszy Różaniec.
•     Laureat (Ada Kuras - klasa 5b) Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży "KOTŁOWNIA" organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Praca plastyczna wymienionej ucznnicy naszej szkoły, będzie eksponowana w BWA  w Bydgoszczy.
•    Wyróżnienie  (Zuzanna Woś - klasa 1a,  Zofia Gilewska – klasa 3b,  Zofia Miękczyńska – klasa 3b, Maria Nalewajk – klasa 5b, Zuzanna Sikorska - klasa 5b,  Mikołaj Przybyliński – klasa 6b, Dominika Duszyńska - klasa 6b, Maria Jaroszek – klasa 6a, Edyta Miękczyńska – klasa 6b, ) w Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży "KOTŁOWNIA" organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Pracy plastyczne wymienionych uczniów naszej szkoły, będą eksponowane w BWA w Bydgoszczy.
•    Laureat (Agata Błaszków- klasa  6a) Miejskiego konkursu plastycznego z cyklu  "Bydgoszcz pędzlem i kredką malowana" - Kanał Bydgoski).
•    I miejsce (Antonina Lichocka – klasa 6a, Sikorska Zuzanna – klasa 5b) w  Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy w Tenisie Stołowym.
•    III miejsce (Zuzanna Sikorska – klasa 5b) w Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy w Tenisie Stołowym.
•    II miejsce (Antonina Lichocka – klasa 6a) w Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy w Tenisie Stołowym.
•    Finaliści (Reprezentacja Szkoły Podstawowej klas 1-6 SP )  Mistrzostw Bydgoszczy „Piłka, Siatka, Mistrz”  – Turnieju org. przez Urząd Miasta Bydgoszczy dla Szkół Podstawowych.

  • III miejsce w Turnieju "PIŁKA-SIATKA-MISTRZ" o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Rok 2012/2013:

Oddział przedszkolny – klasa ,,0”

  • Laureaci (Agnieszka Ginther, Mikołaj Hyży, Adam Waszkiewicz) Międzyprzedszkolnego Konkursu Matematycznego: „Bawimy się matematyką – matematyczne łamigłówki”
  • Laureat (Katarzyna Anders) Miejskiego Konkursu Plastycznego: „Gdy się dobrze zachowujemy, piękne nagrody otrzymujemy”

Klasy 1 - 3

  • Wynik Bardzo Dobry (Mateusz Katafiasz) w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" (kategoria: Maluch)
  • Wyróżnienie (Igor Paterka) w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" (kategoria: Maluch)
  • I miejsce (Paulina Dobrowolska) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego: „OLIMPUSEK”
  • II miejsce (Martyna Cyckowska) Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego: „OLIMPUSEK”
  • II miejsce (Oliwia Binio) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego: „OLIMPUSEK”
  • Laureat (Natalia Kamieńska) Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego: „OLIMPUSEK”
  • Laureatka (Zuzanna Tambe) Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego: „OLIMPUSEK”
  • II miejsce (Mateusz Katafiasz) w Międzyszkolnym konkursie matematycznym: ,,Liczydełko”
  • Wyróżnienie (Tymon Nieśmiałek) w Wojewódzkim konkursie ,, Teatr bez granic”
  •  II miejsce (Tymon Nieśmiałek) w Miejskim konkursie teatralnym ,,Kurtynka”
  • Finalistka (Paulina Dobrowolska) Miejskiego Konkursu Ortograficznego: „ORT-BÓJ”
  • Finalistka (Paulina Dobrowolska) Miejskiego Konkursu Ortograficznego ”ORT-BÓJ”
  • Wyróżnienie (Szymon Knieć) w Międzyszkolnym konkursie matematycznym: ,,Liczydełko”
  • Wyróżnienie (Igor Paterka) w Międzyszkolnym konkursie matematycznym: ,,Liczydełko”
  • Nagroda specjalna: Grand Prix (Julia Sikorska) w Międzyszkolnym konkursie plastycznym: „Magia Świąt” (technika: „Origami”)
  • I, II, III miejsce (Julia Sikorska) w Miejskim i Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego
  • Finaliści (Kacper Paszczykowski, Miłosz Mikulski, Daniel Tomczak, Martyna Cyckowska) w Miejskim Konkursie Sportowym: „Czar dwóch kółek”

Klasy 4 – 6

  • Wyróżnienie (Ada Kuras) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym: „KANGUR”
  • Wyróżnienie (Mikołaj Przybyliński) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym: „KANGUR”
  • Laureatka (Maria Nalewajk) Miejskiego konkursu matematycznego: ,,Potyczki Matematyczne”
  • Finalista (Łukasz Birkholz) Miejskiego konkursu matematycznego: ,,Matematyczny Orzeł”
  • Finalistka (Maria Nawrotek) Miejskiego konkursu matematycznego: „PotyczkiMatematyczne”
  • Finalista (Jakub Koter) Miejskiego konkursu matematycznego: „Potyczki Matematyczne”
  • Finalistka (Urszula Gilewska) Miejskiego konkursu matematycznego: ,,AS 5 klas”
  • Wyróżnienie (Urszula Gilewska) Miejski konkurs plastyczny: ,,I ty możesz zostać ilustratorem”
  • II miejsce (Julia Pacholska) w Powiatowym konkursie recytatorskim: ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie”
  • Wyróżnienie (Dominika Duszyńska) w Powiatowym konkursie recytatorskim: ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie”
  • I miejsce (Antonina Lichocka) w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym: "Spotkanie bogów na Olimpie" (kategoria: komiks historyczny)
  • II miejsce (Dominika Duszyńska) w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym: "Spotkanie bogów na Olimpie" (kategoria: komiks historyczny)
  • III miejsce (Gracjan Bugalski) w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym: "Spotkanie bogów na Olimpie (kategoria: komiks historyczny)
  • I miejsce (Michał Sielicki) w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego: ,,English Master of Words’’
  • Wyróżnienie (Zuzanna Sikorska) w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego: „Favourite lines”
  • I miejsce (Dominika Duszyńska) w Międzyszkolnym konkursie poezji marynistycznej
  • II miejsce (Julia Pacholska) w Międzyszkolnym konkursie poezji marynistycznej
  • Nagroda specjalna -Grand Prix (Zuzanna Sikorska) Międzyszkolny Konkurs Plastyczny w technice Origami: „Magia Świąt”
  • I miejsce (Zuzanna Sikorska, Antonina Lichocka) w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy w Tenisie Stołowym Dziewcząt SP
  • II miejsce (Małgorzata Orłowska) w Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy w Tenisie Stołowym Dziewcząt SP
  • III miejsce (Duszyńska Dominika) w Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy w Tenisie Stołowym Dziewcząt SP
  • Finaliści (Adrian Afelt, Paulina Testka, Dominika Duszyńska, Anna Kosmala, Aleksander Tomaszewski) w Miejskim Konkursie Sportowym: „Czar dwóch kółek”


Rok 2011/2012

 

 

 

 

Wednesday the 28th. Webmaster: Marcin Garbulski, Administrator: Maciej Kosmala, Marcin Garbulski | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins